Служба порятунку 101 інформує

МНС

На території Миронівського району станом на листопад місяць виникло 115 пожеж, що на 30 більше, ніж за весь 2016 рік. При цьому найбільша кількість пожеж за статистикою трапляється в житловому секторі.

У зв’язку з тим, що розпочався опалювальний період працівники  Миронівського РС ГУ ДСНС України у Київській області звертають особливу увагу громадян на те, що необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті, а саме під час використання пічного опалення та електрообігрівальних  приладів. Тому 9 листопада 2017 року спільно з представниками правоохоронних органів, депутатським корпусом, активом села та працівниками Миронівської дільниці  Кагарлицької філії ПАТ «Київоблгаз» було здійснено  пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора Ємчиської сільської ради.

Працівники ДСНС відвідали домівки  мешканців, проводили з ними профілактичні бесіди та вносили свої пропозиції з метою усунення порушень. Під час пожежно-профілактичного відпрацювання жителями вулиці Шевченка було підняте проблемне питання, що через замулення водних відвідних каналів відбувається затоплення їхньої території після танення снігу та злив. Місцевий фермер пообіцяв допомогти  занепокоєним жителям, але на даний час ця проблема залишається невирішеною. Також працівниками ДСНС було виявлено, що деякі мешканці села неправильно експлуатують пічне опалення, а більшість громадян взагалі не знають номер виклику пожежної охорони. З метою вирішення цих проблем жителі села Ємчиха отримали пам’ятки про дотримання вимог пожежної безпеки у побуті.

Провідний інспектор Миронівського РС
ГУ ДСНС України у  Київській області
лейтенант служби цивільного захисту                      А. Д. Ареп’єв

IMG_0082 SAM_1486 SAM_1500 IMG_0081 SAM_1502

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.