Засідання комісії по розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців

комісія

29 листопада 2017 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута  провела засідання комісії по розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців, а також інвалідів 1 та 2 групи, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов Миронівської районної державної адміністрації.

На порядок денний було винесено питання:

  1. Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей», а саме постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2017 №763.
  2. Перерахунок розміру компенсації члену сім’ї (сину) загиблого учасника антитерористичної операції на придбання житла та поліпшення житлових умов.

Секретар комісії ознайомила присутніх з наказом Мінрегіонбуду від 06.11.2017 №291, згідно якого з 01.10.2017 року змінився показник опосередкованої вартості житла для Київської області. Члени комісії вирішили: відповідно до змін   внесених постановою призначити члену сім’ї (сину) загиблого учасника антитерористичної операції, який перебуває на квартирному обліку та потребує поліпшення житлових умов, грошову компенсацію на придбання житла відповідно  до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719.

комісія перерах

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.