Вітання дітлахів районного відділення Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»

PC191403

В День Святого Миколая 19 грудня 2017 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута завітала з солодкими подарунками до  районного відділення Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг», що в с.Ємчиха Миронівського району.

Нажаль доля не всіх дітей обдарувала радістю батьківства. Дитячий заклад, що в Ємчисі розрахований саме для дітей соціально – незахищених категорій, які позбавлені батьківської опіки та піклування, і опинилися у складних життєвих обставинах. В даний час там перебуває 11 таких дітей.

       Звернувшись до вихованців закладу, Оксана Вершута побажала їм щохвилини бути радісними та щасливими, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства,  сяючих посмішок та здійснення всіх мрій  і  задумів.

    Окремі слова подяки були адресовані адміністрації дитячого закладу, які вкладають в юні душі та серця високі моральні цінності, дарують свою любов і ласку дітям, які на період перебування у закладі  стають їм рідними та полишають свій слід в душі.

          Дітки в свою чергу порадували святковим концертом гостей,  співали пісні про Святого Миколая та розповідали вірші. Задоволені дітлахи проводжали гостей посмішками та  хорошим настроєм.

PC191296 PC191360 PC191372 PC191376 PC191403

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.