Засідання спостережної комісії при Миронівській районній державній адміністрації

IMG_20180130_101002

30 січня 2018 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації провела засідання спостережної комісії при Миронівській районній державній адміністрації.

Під час засідання комісії обговорили наступні питання:

  1. Про результати роботи комісії у 2017 році.
  2. Про план роботи комісії на 2018 рік.
  3. Про роботу комісії стосовно виконання завдань, визначених Положенням про спостережні комісії.
  4. Про інформацію Миронівського районного відділу центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції стосовно засуджених, які перебувають на обліку РВЦМУПВКПП.
  5. Про умовно-достроково звільнених осіб, які перебувають на обліку комісії.

Після розгляду всіх питань порядку денного було вирішено: звіт про роботу комісії взяти до відома. Проінформувати громадськість через засоби масової інформації про результати діяльності комісії та подати голові районної державної адміністрації; схвалити план роботи на 2018 рік, надалі детально розглядати та використовувати в роботі інформацію Миронівського РВЦМУПВКПП стосовно засуджених осіб, які перебувають на обліку, а також, комісії здійснювати свої повноваження з урахуванням положень Кримінально-виконавчого кодексу України та Положення про спостережні комісії.

Підводячи підсумок спостережної комісії Оксана Вершута мовила: – “Потрібно і надалі використовувати практику використання річного плану для організації перспективних напрямків роботи, а заходи і напрямки роботи комісії стосовно конкретних осіб визначати щомісячно це дасть змогу оперативно визначатись з організацією та здійсненням громадського контролю за дотриманням прав, свобод та законних інтересів засуджених осіб під час виконання кримінальних покарань та осіб, звільнених  від відбування покарання”.

IMG_20180130_100952 IMG_20180130_101002

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.