Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській райдержадміністрації.

P2071130

07 лютого 2018 року перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Костянтин Жданов провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській райдержадміністрації.

На порядок денний було винесені наступні питання:

  1. «Про стан виконання заходів біобезпеки на свинофермі СФГ Педченка В. І., с. Потік, Миронівського району, Київської області, заходи профілактики африканської чуми свиней на території Миронівського району».

Голова ДНПК Костянтин Жданов відкривши засідання повідомив про надходження запиту від керівника Миронівської філії товариства з обмеженою відповідальністю „ПЛАНЕТА ЗЕМ” №5/01 від 09.01.2018 з проханням розяснити яких заходів безпеки не було дотримано СФГ „Педченко В. І.” для запобігання захворювань тварин на африканську чуму свиней.

Начальник Миронівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, заступника голови ДНПК Віталій Губрій повідомив, що епізоотична ситуація з АЧС залишається складною. Так відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області в СК „Іскра”  с. Недогарки Кременчуцького району Полтавської обл. При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області 31.01.2018 було виявлено ДНК вірусу АЧС (звіт про результати дослідження № 000238 п.м./18 від 31.01.2018).

Заслухавши і врахувавши інформацію доповідачів, думку членів комісії, що приймали участь в обговоренні вказаних питань, комісією були прийняті відповідні рішення.

Забезпечити неухильне виконання попередніх рішень Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України, Київській ОДА, Миронівській РДА та.  Взяти до уваги, що станом на 07 лютого 2018 року ситуація щодо африканської чуми свиней у районі благополучна та контрольована.

Забезпечити моніторинг епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней, контроль виконання профілактичних заходів на території району. Забезпечити належний контроль за епізоотичним станом поголів`я свиней району.

Забезпечити контроль за дотриманням всіма суб’єктами господарювання, незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з утриманням, забоєм та переробкою свиней та продукції з них, вимог ветеринарно-санітарного законодавства, зокрема щодо «закритого» режиму роботи. Продовжувати роз`яснювальну роботу серед населення по питанню заходів з недопущення виникнення АЧС. Забезпечити дієвий контроль за переміщенням живих тварин та продукції з них на території району. Постійно вживати заходів щодо припинення діяльності стихійних ринків та інших несанкціонованих місць торгівлі живими тваринами та продуктами тваринного походження. В зв’язку з системним недотриманням заходів біобезпеки на свинофермі СФГ Педченка В. І., с. Потік, Миронівського району, Київської області ініціювати звернення до Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Київській ОДА .

P2071130 P2071128 P2071125

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.