КРАДІЖКИ.

Гр.С. будучи раніше судимим, на шлях виправлення не став і знову скоїв новий злочин. Так незадовго до святкування нового року він вирішив скупитись у магазині, чи то зробити запаси до свята і пішов до супермаркету міста. Будучи в магазині, громадянина С. привернула полиця з алкогольними напоями, особливо коньяк. Тоді гр..С. взяв з вітрини 3 пляшки обраних ним алкогольних напоїв, і озирнувшись довкола чи за ним ніхто не спостерігає, поховав у своєму одязі взяті ним напої. Добре, як на його думку, замаскувавшись гр..С попрямував одразу до виходу з магазину оминувши касу. На виході громадянина С. вже чекали  охоронці магазину, які весь час за ним спостерігали по відеокамерах магазину, про які гр..С і не здогадувався.

        По даному факту порушено кримінальне провадження, проведено досудове слідство. Справу направлено до суду для прийняття рішення.

        Шановні громадяни! як бачимо, що власна необачність, та сучасна техніка роблять свою справу. Тому не варто надалі випробовувати свою долю.

***

        Одного дня в обідній час гр.М. на власному автомобілі у пошуках  плодів горіха подався до одного із сіл району. Проїжджаючи однією із вулиць села  він зупинився біля напівзруйнованого непридатного для проживання будинку. Оскільки в будинку ніхто не проживав гр..М вийшов із авто і зайшов на подвір» я даного будинку. Будучи у дворі він став оглядати все довкола і за будинком він помітив мотоцикл, який його зацікавив. Озирнувшись довкола і впевнився що за ним ніхто не спостерігає він вирішив  забрати  мотоцикл і повів його до свого автомобіля. Завантаживши мотоцикл до багажника свого авто, гр..М. швидко поїхав додому.

        Приїхавши додому гр..М. вигрузив та поставив викрадений ним мотоцикл у себе на подвір’ї.

        Вкінці дня, коли господар повертався з роботи, він вирішив забрати свій мотоцикл, який зламався у нього зранку прямуючи на роботу, і він залишив його за непримітним занедбаним будинком.   Не виявивши свого транспортного засобу господар повідомив поліцію.

        По даному факту порушено кримінальне провадження, проведено досудове розслідування, в ході якого було встановлено особу причетну до незаконного заволодіння мотоциклом. Ним виявився місцевий житель у якого вилучено  незаконно здобутий мотоцикл та повернуто власнику. Кримінальне провадження направлено до суду для прийняття рішення.

        Шановні громадяни! як бачимо, що власна необачність, яка виявилась у залишенні свого мотоцикла без нагляду, що і призвело до  його втрати.

Тому надалі будьте уважні та обережні до своїх цінних речей.

 ***

        Одного ранку гр..Ш. будучи у стані алкогольного сп’яніння  перебував на вулиці неподалік свого будинку. В той час по дорозі даної вулиці проходив немісцевий чоловік.  Помітивши незнайомця гр..Ш. одразу подумав, що незнайомець вчиняє тут крадіжки і вирішив розібратись. Підійшовши до незнайомця гр..Ш.  схопив його за одяг і повів до своєї літньої кухні, де став з останнім спілкуватися та все виясняти.   Коли підозри громадянина Ш. не підтвердились він вирішив забрати у нього мобільний телефон.  Нанісши кілька ударів по голові незнайомцю громадянин Ш. наказав йому віддати телефон. Отримавши мобілку гр..Ш випровадив незнайомця.

        По даному факту порушено кримінальне провадження, проведено слідство. Справу направлено до суду для прийняття рішення.

        Шановні громадяни! як бачимо, що алкоголь додає хоробрості на певний час, але відбирає розум, після чого настають непередбачені наслідки.

 

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.