Вітання мешканців стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування

DSCN9873

Сьогодні, 06 березня 2018 року голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод спільно з заступником голови райдержадміністрації Оксаною Вершутою поспішили з подарунками, вдячністю і щирими побажаннями з нагоди Міжнародного дня 8 березня до одиноких престарілих – мешканців стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування, що в селі Зеленьки.  

Старенькі дуже раді були таким гостям та з вдячністю приймали подарунки, адже вони знають, що тут турбуються про них завжди від щирого серця.

Голова ради ветерані Ігор Савченко, секретар сільської ради с.Зеленьки Олена Сад, голова ТЧХ України Лідія Цилюрик та директор територіального центру соціального обслуговування Наталія Федоренко від усього серця побажали всім ветеранам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру, злагоди та Божої благодаті. Щоб кожен прийдешній день зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Гості поспілкувалися зі старенькими, ознайомилися з умовами проживання, розпитали про їх потреби, вручили солодощі, фрукти та подарунки.

До мешканців стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування з святковими привітаннями та веселими піснями завітав Зеленьківський самодіяльний ансамбль «Зелений барвінок», який подарував неймовірні враження та хороший настрій.

Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері, мешканці закладу щиро подякували гостям за візит та турботу.

DSCN9852 DSCN9866 DSCN9851 DSCN9870 DSCN9845 DSCN9873 DSCN9837

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.