Управління соціального захисту населення повідомляє

УСЗН

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 28.03.2018 № 11/0/188-18 про сприяння проведенню опитування населення депатрамент соціального захисту Київської обласної державної адміністрація інформує про наступне.

Мінсоцполітики за кошти позики Світового банку протягом 2015-20 років реалізує Проект «Модернізація сиситеми соціальної підтримки населення України». Мета проекту – сприяння успішному проведенню соціальних реформ, які спрямовані на зменшення рівня бідності та підвищення соціальної захищеності найбільш вразливих верств населення.

Польовий етап дослідження проводитимуть консультанти Проекту у період березня-квітня 2018 року. У кожного спеціаліста при собі буде підтвердження щодо його участі у даному опитуванні, посвідчення інтерв’юера та паспорт.

Збір інформації спеціалісти проводитимуть серед населення, безпосередньо їх відношення до діяльності соціальних інспекторів, до порушень під час надання соціальної допомоги, а також щодо поінформованості населення про відповідальність за надання недостовірної інформації задля права на державну соціальну підтримку.

Начальник управління
І.П. Майсус

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.