«Невдало» пожартували

7.05.2018 0 17 год. 27 до ЧЧ Миронівського ВП ГУНП в Київській області надійшло повідомлення від невідомої особи жителя Миронівського р-ну.,  с. Грушів, вул. Незалежності буд. 26 про те, що було здійснено поранення ножем його знайомого.

          З метою реагування на вказане повідомлення було здійснено виїзд слідчо-оперативної групи до с. Грушів, Миронівського р-ну.

По приїзду на місце події біля сільського магазину працівники поліції помітили  групу невідомих чоловіків, які знаходились в стані алкогольного сп’яніння та розпивали спиртні напої. Один з яких почав  виражатись в бік поліцейських нецензурною лайкою та двічі намагався доторкнутись до табельної вогнепальної зброї (автомата Калашникова). Дану подію було розцінено як спробу особи заволодіти вогнепальною зброєю, тому чоловіка попередили про недопущення подальших протиправних дій.  На вимогу працівників поліції останній не відреагував і продовжував висловитись нецензурною лайкою,  погрозами фізичною розправою та скаргами на дії працівників поліції  з метою створення штучних проблем.

Чоловік перебуваючи в агресивному стані продовжував протиправні дії: висловлювався нецензурною лайкою, хапав працівників поліції за формений  одяг, вкотре намагався доторкнутись до зброї. В зв’язку з чим останнього попередили про можливість застосування до нього спеціального засобу кайданків в разі не припинення ним хуліганських дій. На попередження та зауваження припинити протиправні дії  нетверезий чоловік не відреагував,  внаслідок чого згідно ст.ст. 42, 43, 45,  Закону України «Про Національну поліцію» до нього було застосовано поліцейські заходи примусу, а саме спеціальний засіб кайданки, для припинення ним хуліганських дій та доставляння останнього до службового автомобіля та до відділку поліції Миронівського ВП. При цьому чоловік  вчинив бійку  та наніс тілесні ушкодження працівнику поліції при виконанні ним службових обов’язків.

По даному факту порушено кримінальне провадження, ведеться слідство.

Як наслідок, з’ясувалось, що  ніякого ножового поранення нікому не завдано, просто так  хлопці «невдало» пожартували.

На жартівника чекає відповідальність.

Шановні громадяни!  як бачимо до чого можуть призвести  жарти на нетверезу голову. До того ж  Ви  такими вчинками (жартами) відволікаєте працівників поліції від роботи та  від виконання покладених на них завдань.

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.