Крадіжка неповнолітніми

Двоє неповнолітніх хлопців вирішили трішки підзаробити  і влаштувались охороняти одне з підприємств району. Навчання  – це навчання, а підзаробити на його продовження, чи то на власні потреби – хлопці вирішили працею.

 Здійснюючи охорону підприємства, неповнолітні мали доступ до матеріальних цінностей, що перебували на території підприємства. Тому вони  добре вивчивши  охороняєму територію, та що і де знаходиться – вирішили зайнятись «бізнесом».

Так, одного разу, у вечірній час, за відсутності сторонніх осіб на території охороняємого підприємства,  неповнолітні «охоронці» відімкнули складське приміщення  з кукурудзою та мукою.  Мішки з вказаною продукцією вони  грузили на тачку і возили  та пропонували мешканцям за символічну плату.  

Такий товар серед громадян  розходився дуже швидко, що додавало азарту неповнолітнім хлопцям.

Але все було б добре, якби одного дня на підприємство не навідався господар, який і виявив нестачу товару на складі. Про відсутність продукції господар повідомив у поліцію.

Проведеними заходами працівникам поліції вдалося встановити   правопорушників, ними виявилися не місцеві жителі, двоє  неповнолітніх хлопців, студентів одного з середніх навчальних закладів.

По даному факту порушено кримінальне провадження, ведеться слідство.

Майно частково повернуто власнику.

На порушників чекає відповідальність.

Шановні громадяни! будьте обережні з приводу того,  що і в кого Ви купуєте. Адже, якщо в подальшому куплені Вами речі чи майно виявляться краденими, їх буде вилучено та повернуто власнику. А Ви залишитесь без товару та без грошей, які витратили на їх купівлю.

Тому не завжди  придбане дешеве майно має законні шляхи походження.

 

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.