Травматизм на залізниці

57574922

На залізничних коліях щороку трапляються випадки травмування та загибелі людей, в тому числі дітей.
Основними причинами травмування людей залізничним рухомим складом і ураження струмом контактної мережі є незнання і порушення правил безпеки при знаходженні в зоні залізничних колій, невиправданий поспіх і безпечність, небажання користуватися перехідними мостами, тунелями та настилами, а часом бешкетництво, хуліганство та ігри, як на залізничних коліях, так і на прилеглій до них території.

Також, у зв’язку з інтенсивним рухом залізничних транспортних засобів, перевезенні небезпечних вантажів, будь-яке стороннє втручання в роботу залізниці може призвести до непоправної біди.

Пошкодження та крадіжки матеріалів будови колії, приладів сигналізації і зв’язку, розукомплектування та пошкодження рухомого складу, пошкодження й викрадення засобів сигналізації і зв’язку, пошкодження, викрадення обладнання ліній електропередач, порушення цілісності вантажу, підкладання сторонніх предметів на рейки можуть привести до аварій і катастроф рухомого складу і великих людських жертв.

Вкотре наголошуємо усім бути уважними в поїздах, на платформах, поблизу колій, на переїздах і т.д., не залишати без нагляду дітей, адже перебування поблизу залізничних об’єктів вимагає неухильного дотримання правил безпеки для збереження власного життя та здоров’я. Звертаємося до дітей: будьте уважні і пильні, пам’ятайте, що залізниця – не місце для пустощів та ігор. Не катайтеся по території залізничних переїздів, станцій і вокзалів, по посадочних платформах на велосипеді, скейтборді і роликах – ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЖИТТЯ! Не залазьте на ферми мостів, світлофори, дахи вагонів, та не пролазьте під вагонами, не перебігайте колії перед поїздами, не стійте на краю перону або посадкової платформи, та не використовуйте навушники поблизу колії, тому що такі дії можуть призвести до травмування чи смерті! Не крадіть залізничне майно та деталі залізничних приладів, крадіжки можуть стати причиною аварій, в яких загине багато людей! Також не слід забувати, що особи, які порушують правила поведінки на залізниці, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність, передбачену чинним законодавством України. А при скоєнні правопорушень неповнолітніми, повну відповідальність несуть їхні батьки чи опікуни.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.