ЗУСТРІЧ З БЕЗРОБІТНИМИ МИРОНІВСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

пенсійне

Начальник Миронівського відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного УПФУ Київської області Людмила Діденко провела зустріч з безробітними в Миронівському районному центрі зайнятості, на якій присутніх ознайомлено зі складовими майбутньої пенсії, основними вимогами пенсійного законодавства та механізмом розрахунку пенсії. Також громадян проінформовано щодо легалізації заробітної плати, адже оплата праці найманих працівників ”в конвертах” впливає на трудовий стаж, що в свою чергу впливає на майбутню пенсію, тому що її розмір залежить від сплати страхових внесків (стаж рахується пропорційно сплаченим внескам) та величини заробітної плати. Переглянути інформацію щодо розміру заробітної плати та своєчасності сплати внесків можливо, скориставшись Веб – порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Реєстрація на Веб – порталі надасть можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління. У відкритому доступі на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, інструкції та бланки документів.

       Окрім того було обговорено питання запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, яка надасть можливість сформувати індивідуальні накопичення громадян та прийняти участь у формуванні майбутньої пенсії.

      Повідомлено, що інформацію стосовно пенсійного забезпечення можна знайти на сторінках відомчих видань: газети ”Пенсійний кур’єр”, журналу “Вісник Пенсійного фонду України” та роздано буклети ”Реєстрація на WEB – порталі Пенсійного фонду України”, ”Легалізація робочих місць та заробітної плати”.

        В ході зустрічі були надані  змістовні та вичерпні відповіді на поставлені запитання.

 

Начальник відділу обслуговування громадян
Кагарлицького об’єднаного управління
Пенсійного фонду України Київської області                                                                    Л.Г.Діденко 

IMG-6ddb324a3a66908b6a4b3905e1a08c51-V

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.