До 100-річчя державної служби.

P6231992

Сьогодні, у залі засідань Миронівської райдержадміністрації пролунали слова привітання від голови Миронівської районної державної адміністрації для державних службовців району. У своїй промові Ігор Черногод побажав міцного здоров’я, успіхів і оптимізму, творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних та нових здобутків у виконанні професійного обов’язку на благо України та її народу, високої професійної майстерності, здійснення всіх найзаповітніших мрій.

Також, виконав почесну місію нагородження вручивши Подяки голови Київської обласної державної адміністрації за сумлінну працю в органах виконавчої влади, особистий вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері державної служби, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби Паришкурі І.В. – керівнику апарату Миронівської райдержадміністрації та  Глущак В.П. – головному спеціалісту відділу культури, молоді та спорту Миронівської райдержадміністрації.

         Подяками голови Миронівської районної державної адміністрації  за перше місце з шахів та шашок у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців у Київській області та за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків і завдань та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби відзначено Когут А.В.  – головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Миронівської райдержадміністрації та Лушкіна Ю.П. – головного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців Миронівської райдержадміністрації.

         Подяками голови Миронівської районної державної адміністрації  за перемогу в першому турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків і завдань та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби нагороджено Нагорного В.В. – начальника відділу з питань праці управління соціального захисту населення Миронівської райдержадміністрації та Шевченко С.В. – головного спеціаліста з питань трудових відносин та оплати праці відділу з питань праці управління соціального захисту населення Миронівської райдержадміністрації.

         Також, Ігор Іванович Черногод виконав приємну місію відзначивши спортивним екіпіруванням Бондаренко Анастасію, яка на чемпіонаті України зайняла перше місце у метанні диску та зараз готується до чемпіонату Європи ,який відбудеться в Угорщинні  5 липня.

Всіх присутніх у залі запальними піснями привітали О.Шкребтій, О.Ляховецька, О.Присяжненко та Н.Зікірья.

P6231992 P6231984 P6232061 P6232032

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.