Засідання колегії райдержадміністрації

P6272198

 27 червня 2018 року під керівництвом голови Миронівської районної державної адміністрації Ігоря Черногода відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В її роботі взяли участь голова Миронівської районної ради Валентина Усик, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники бюджетних установ, комунальних підприємств району, міський та сільські голови району.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

  1. Про організацію роботи з протидії пожеж у лісових масивах і природних екосистемах, а також правила поводження біля водойм під час літніх канікул на території Миронівському районі у 2018 році.
  2. Про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.
  3. Про роботу Миронівського районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з кризовими сім’ями району.

            Під час засідання колегії головою адміністрації було дано ряд доручень. По першому питанню порядку денного голова адміністрації доручив Сільськогосподарським виробникам, землі яких межують із лісовим господарством оборати їх до періоду збирання врожаю Лісокористувачам: ввести пожежні патрулі в лісах та вчасно реагувати на загорання; привести пристосовану до гасіння пожеж техніку в належний стан; відпрацювати систему оповіщення працівників лісового господарства щодо збору людей на випадок пожежі. Водокористувачам, міському та сільським головам, у власності яких знаходяться ставки, забезпечити місця стихійного відпочинку знаками заборони купання. В разі необхідності, для проведення агітаційної роботи залучати представників місцевого підрозділу ДСНС

По другому питанню: Начальнику управління соціального захисту населення Миронівської районної державної адміністрації Майсусу Ігорю Петровичу: З метою подальшої реалізації в Миронівському районі соціальної політики в сфері соціального захисту населення, надання належного рівня пільг розглянути на наступний рік можливість отримання грошової виплати замість безкоштовного проїзду в громадському транспорті. Відповідні пільги з оплати пільгового проїзду продовжувати надавати у безготівковій формі відповідно до затверджених Програм. Неухильно дотримуватись вимог законів України, інших законодавчих актів, відповідно до яких здійснюються компенсаційні виплати за надані пільги за перевезення окремих категорій громадян Миронівського району.

По третьому питанню: Миронівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді покращити роботу стосовно виявлення та надання соціальних послуг сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах та звернути більшу увагу на роботу з дітьми з соціально незахищених категорій населення.

Покращити співпрацю Миронівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із міською та сільськими радами району шляхом проведення спільних обстежень сімей, які потрапили в кризу, вирішення проблем даних сімей для виведення їх з кризи.

P6272198 P6272203 P6272206

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.