Олександр Горган презентував інтерактивну систему “UVAGA.UA” на Миронівщині.

P8093051

09 серпня 2018 року, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган презентував інтерактивну систему локалізації проблем «UVAGA.UA» громаді Миронівського району.

Заходи відбулися за участю заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Назаренка, народного депутата України Геннадія Кривошеї, начальника управління дорожнього господарства Олега Жайворонка, депутата Київської обласної ради Анатолія Даниленка, голови  Миронівської районної державної адміністрації Ігоря Черногода, голови Миронівської районної ради Валентини Усик, керівників структурних підрозділів адміністрацій, голів сільських рад району, керівників установ і організацій  району, депутатів районної ради, а також громадськість району.

Презентуючи систему «UVAGA.UA» очільник Київської ОДА Олександр Горган наголосив: «Ми перші в Україні, хто впровадив інтерактивний інструмент управління, а саме систему, яка дає можливість отримати максимально спрощений діалог між пересічними громадянами та владою. Адже за наявності сучасних мобільних телефонів, чи інших пристроїв, які мають доступ до мережі Інтернет, громадяни можуть повідомити про проблему, що є найбільш хвилюючою. Наприклад, використання земельних ділянок не за призначенням, неякісний або взагалі відсутній ремонт доріг, незаконна вирубка лісових насаджень та видобування корисних копалин, утворення несанкціонованих сміттєзвалищ і тому подібне. Що найважливіше – в подальшому громадяни можуть відслідковувати в режимі «on-line» динаміку вирішення поставленої проблеми».

Як зазначив губернатор Київщини, на даний час система «UVAGA.UA»  – це найбільш ефективний інструмент боротьби з корупційними схемами та якісного вирішення проблем, які є нагальними для мешканців Київської області.

Відтак, голова Миронівської райдержадміністрації Ігор Черногод  доповів про стан розгляду проблемних питань, відображених на інтерактивній карті системи «UVAGA.UA».

У Миронівському районі відображено 7 скарг:

  1. Незаконного використання земель сільськогосподарського призначення в с. Маслівка.
  2. Незаконна робота газозаправних модулів та мобільних колонок з рідким паливом.
  1. Стихійна вулична торгівля в м.Миронівка по вул. 40-річчя Перемоги, 2.
  2. Несанкціоновані викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ “Миронівський Агрокомплекс” в с.Росава по вул. Благовіщенська.
  1. Критична ямковість доріг в с. Маслівка Миронівського району Київської області по вул. Незалежності.

Під час зустрічі до роз’яснень були запрошені голови сільських рад і слово мали представники громадського активу. Таким чином, кожен бажаючий мав змогу висловити свої думки та застереження з тієї, чи іншої проблеми, що піднімалася.

P8093040 P8093051 P8093180 P8093143

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.