Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

P9054522

05 вересня 2018 року в.о голови Миронівської районної державної адміністрації Костянтин Жданов провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.
В даному засіданні взяли участь заступник голови адміністрації Оксана Вершута, в.о начальника служби у справа дітей та сім’ї Оксана Фесенко та головні спеціалісти служби, начальник управління соціального захисту населення Ігор Майсус, директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Олег Глущенко та інші члени комісії.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

  1. Розгляд заяви матері, щодо надання дозволу на купівлю житлового будинку та земельної ділянки на ім’я малолітньої дочки.
  2. Розгляд заяви матері, щодо надання дозволу на прийняття в дарунок батьком, який діє від імені малолітньої дочки житлового будинку з господарськими будівлями на ім’я малолітньої дочки.
  3. Розгляд заяви бабусі, щодо надання дозволу на дарування ½ частини житлового будинку та ½ частини земельної ділянки на користь дочки, де проживає малолітня онука.
  4. Розгляд клопотання Миронівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції, щодо надання дозволу на примусову реалізацію нерухомого майна громадянки, яка заборгувала по кредиту.

Під час засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення. Документи були подані у повному обсязі. По закінченню обговорення по даних справах винесені рішення та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ.

P9054533 P9054550 P9054522

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.