Урочистості до Дня фізичної культури та спорту

IMG_20180907_083722

    Свято – День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

  Напередодні свята, а саме 07 вересня 2018 року в районі було проведено церемонію нагородження кращих представників галузі фізичної культури та спорту. Виконуючий голови Миронівської районної державної адміністрації К.Жданов привітав спортсменів та ветеранів спорту з їх професійним святом та побажав наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Зазначив, що   приклад спортсменів є поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого району.

    Тож згідно розпорядження голови РДА: за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у справі виховання підростаючого покоління, пропаганду здорового способу життя та з нагоди професійного свята –

 Дня фізичної культури та спорту, нагородили    ГРАМОТАМИ ГОЛОВИ РДА та іменними годинниками –  ветеранів  фізкультурно – спортивного руху в Миронівському районі: Щербак Галину Василівну, Сапігу Віталія Андрійовича, Полончука Ігоря Костянтиновича, Нікітченка Володимира Сергійовича, Бочка Віктора Дмитровича та голову ФОП «Козин», громадського діячу з розвитку  фізкультурно – спортивного руху в Миронівському районі  та мецената галузі спорту Педченка Геннадія Михайловича.

IMG_20180907_083657 IMG_20180907_083722 P9074568

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.