Управління соціального захисту населення інформує

УСЗН

„Відповідно до Закону України „Про статус  і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”,  Постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016р. №854  „Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку   громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та формування Програми оздоровлення населення,  яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019 рік,  управління  соціального захисту населення Миронівської райдержадміністрації  проводить прийом документів на санаторно-курортне лікування та оздоровлення на  2019 рік,   громадян віднесених до категорії 1 та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов”язана з Чорнобильською катастрофою.

              За бажанням громадян, віднесених до категорії 1 або одного із батьків дитини з інвалідністю, або особи, яка їх замінює, у разі  відмови  від отримання  санаторно-куротного лікування  або відпочинку  виплачується грошова  компенсація  у розмірі  середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України.

              Бажаючим оздоровитися або стати на облік для отримання компенсації звертатися до управління  щоденно, крім суботи та неділі  з відповідним  переліком документів до 15 жовтня 2018 року.

За інформацією звертатися в управління соціалього захисту населення  Миронівської районної державної адміністрації  за адресою: м.Миронівка, вул.Соборності, 48 (приміщення міськради), 1 поверх , кабінет № 9. Телефон  для довідок 5-11-62”.

Начальник   управління                   підпис                                  І.П.Майсус

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.