Засідання спеціальної комісії при Миронівській райдержадміністрації

PA035359

03 жовтня 2018 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання спеціальної комісії при Миронівській райдержадміністрації для вжиття заходів, щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

На порядок денний були винесені наступні питання:

  1. Про інформацію щодо запланованого масового вивільненя працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці у Миронівському районному суді (запланована дата вивільнення: 19 листопада 2018 року) в кількості 20 осіб.
  2. Про стан та причини масового вивільненя працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці у Миронівському районному суді.

Обговоривши дані питання членами комісії було винесені наступні рішення:

  1. Рекомендувати адміністрації Миронівського районного суду налагодити взаємодію і співпрацю з Миронівським районним центром зайнятості для створення максимально сприятливих умов при працевлаштуванні працівників, які будуть вивільнені.
  2. Миронівському районному центру зайнятості рекомендувати:

2.1 Миронівському районному центру зайнятості при фактичному масовому вивільненні працівників Миронівського районного суду при підборі підходящої роботи враховувати вид діяльності осіб, які вивільняються та звертаються за послугами з пошуку підходящої роботи.

 2.2 В строк до дати вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці інформувати Миронівський районний суд про наявні вакансії для  пошуку підходящої роботи.

         2.3 Надавати працівникам Миронівського районного суду, які будуть вивільнені у зв’язку реорганізацією, детальну інформацію щодо виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

PA035351 PA035352 PA035359

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.