ЗУСТРІЧ З ПРАЦІВНИКАМИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

ПФУ

26 вересня 2018 року головним спеціалістом Миронівського відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Катериною Раченко проведено зустріч з працівниками трудового колективу ПП «Мазуртехсервіс». Під час даної зустрічі працівників ознайомлено з основами пенсійного законодавства, адже про пенсію необхідно дбати заздалегідь, так як умови виходу на пенсію змінено з 2018 року. Тож, приміром, громадяни які досягли пенсійного віку у 2018 році повинні мати стаж роботи неменше 25 років, і з кожним наступним роком він збільшується на 1 рік і у 2028 році – становитиме 35 років. Також статтею 26 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» обумовлено вік виходу на пенсію для жінок, які народилися по 31.03.1960 року, про необхідний стаж роботи для призначення пенсії у 63 роки та у 65 років.

Звичайно, на розмір пенсії впливають такі дві основні складові, як стаж роботи та заробітна плата, які будуть враховані при обчисленні пенсії. Враховуючи вимоги чинного законодавства, з 2000 року заробітна плата, а з 2004 року страховий стаж для обчислення пенсії враховуються за даними реєстру застрахованих осіб, відомості до якого надходять шляхом подання звітності роботодавцями.

Громадяни, за яких подається звітність, мають можливість за допомогою веб-порталу ПФУ перевірити, який розмір нарахованої заробітної плати відображає у звітності роботодавець, а відповідно ознайомитись з  страховим стажем, який має важливе значення при нарахуванні соціальних виплат (лікарняні, пенсія, допомога по безробіттю та інші). Враховуючи новації в обслуговуванні громадян, всі бажаючі мають можливість скористатись інформаційними розсилками для інформування громадян за допомогою СМС – повідомлень про стан призначення та перерахунку пенсій, сплату роботодавцями єдиного соціального внеску.

         Спілкування з працівниками трудового колективу пройшло у формі діалогу «запитання-відповіді» та роз’яснення за допомогою брошур основ пенсійного законодавства, реєстрації на веб-порталі та налаштування послуги смс-інформування.

IMG_1365

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.