«Арена» на високих теренах

PA251426

25 жовтня 2018 року голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод нагородив вихованців спортивно-молодіжного клубу «Арена», які здобули високі спортивні досягнення та представляли нашу країну на Чемпіонатах Світу з джиу-джитсу та панкратіону.

На даний час в клубі займається близько 100 дітей, серед яких хлопці і дівчата різних вікових груп.

   Клуб дислокується в приміщенні Миронівської районної державної адміністрації, в спортивному залі якого проводяться навчально-тренувальні заняття під керівництвом тренера Максима Морозенка ( І-й дан  чорного поясу, що відповідає рівню нормативу майстра спортивної боротьби джиу-джитсу, Чемпіон України по фул-контакту (повний контакт) -2004 рік, другий призер чемпіонату України по лайт-контакту (м’який контакт), чотирикратний чемпіон Київської області).

Ігор Черногод вручив подяки та іменні годинники: за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у справі виховання підростаючого покоління та пропаганду здорового способу життя голові спортивно – молодіжного клубу з джиу – джитсу та панкратіону “Арена”  Морозенку Максиму Леонідовичу та його аренівцям, які зробили  вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно – спортивного руху в нашому районі: Голінко Анастасії Володимирівні – учениці 9- го класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, яка стала у 2018 році чемпіонкою України з бразильське джиу –джитсу, чемпіонкою України з панкратіону та здобула золото на чемпіонаті  світу з панкратіону, що проходив у Казастані. Сорузькій Наталії Сергіївні – учениці 9- го класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, у 2018 році стала чемпіонкою України з панкратіону та здобула Срібло на  чемпіонаті світу з пакратіону (республіка Казахстан). Святуну Іллі Костянтиновичу – учню 7 класу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, 2018 року виборов золото на чемпіонаті України з панкратіону та став чемпіоном світу з панкратіону. Гуляєву Олександру Сергійовичу– студенту Богуславського педагогічного коледжу ім.. І.С.Нечуя – Левицького, 2016 року став чемпіоном України  та чемпіоном світу з панкратіону, у 2018 здобув золото на чемпіонаті світу з панкратіону, що проходив у Казахстані.

Після урочистої частини у вузькому сімейному колі голова адміністрації ознайомив діток із планом будівництва спортивного комплексу та повідомив, що до кінця 2019 року об’єкт буде зданий в експлуатацію та в них буде можливість проводити тренування і змагання у великому спортивному залі.

 PA251348 PA251359 PA251379 PA251385 PA251426

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.