Підсумки Чемпіонату району з футболу….

DSC_8726

Відкрита   Першість  району з футболу пройшла  за двоколовою системою. З травня  2018 року   по  жовтень 2018 року  кращі футбольні команди  району вели боротьбу за головний приз змагань. Не було рівних команді «Миронівка» з міста Миронівка, яка протягом усієї Першості утримувала лідируючі позиції та зайняла почесне Перше місце у турнірній таблиці з результатом 38 очок.  Команда « Динамо» (м.Миронівка) посіла Друге місце з результатом 36 очок. «Бронза» дісталась команді «Зоря» – із с.Польове в здобутку якої 34 очка.

Участь у змаганнях взяло 10 команд Миронівського району, кожна з яких боролася та сподівалася на Перемогу. Цікавою є  статистика першості, участь у якій  взяли гравці від 1956 року народження – це Мірошніченко Костянтин  з Ф/К «Зоря» (с. Польове) до 2003 року народження –  Мануков Назар з команди  «Миронівка» (м. Миронівка). Найшвидший гол забив Резніченко Антон   з команди «Олімп» (с.Зеленьки) у ворота команди  «Козин» (с. Козин).  Найнадійніше захищав свій  рубіж  Завертаний Віктор з ФК «Зоря» (с.Польове) – кращий воротар  першості. Кращим бомбардиром визнано Романченко Дениса ФК «Олімп» (с.Зеленьки), який забив у  ворота суперників 13 м’ячів.

Мастаком захисту став Дебелий Олег – гравець ФК «Динамо»(м.Миронівка). Кращим гравцем першості  заслужено визнано гравця  ФК «Миронівка» Тереняю Богдана, а кращим нападником гравця команди «Метеор» (м.Миронівка) Северина  Анатолія.

 Нагороди знайшли своїх володарів. Гравці Ф/К «Миронівка» отримали кубок переможця і дипломи 1-го ступеня, команди-призери кубки, а всі гравці удостоєні медалей відповідних ґатунків і дипломів. Кращі виконавці в номінаціях нагороджені  футбольними сувенірами.

                                                                             Відділ культури, молоді та спорту
                                                                             Миронівської РДА

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.