Управління соціального захисту населення повідомляє

УСЗН

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 розширено напрямки використання субсидії. Це прописано в  постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 841.

Відтепер субсидію на понаднормову площу житла можуть отримати також громадяни, які:  отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника;    досягли пенсійного віку, і отримують пенсію за вислугою років;  отримують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Якщо ЄСВ не сплачується з вини роботодавця, робітники мають право на субсидію.

Субсидія може призначатись у випадках не сплати ЄСВ, якщо заборгованість по сплаті виникла з вини роботодавця, а не особи.

Особи, які мають заборгованість по сплаті аліментів не матимуть субсидії.

Субсидія не призначатиметься якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які за даними Єдиного реєстру боржників мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад 3 місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря).

Загальна площа житлового приміщення, на яку призначається субсидії, змінюється на опалювальну площу

Житлова субсидія призначається, якщо опалювана площа житлового приміщення не перевищує 120 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку та 200 кв. метрів для індивідуальних будинків.

Начальник управління                             (підпис)                                          І.П.Масус

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.