Рятувальники ліквідували загорання магазину

МНС

18.11.2018 року о 13 год.40 хв.  на пункт зв’язку 14-ДПРЧ м.Миронівка поступило повідомлення про те, що  в с. Потік, Миронівського району   горить магазин. До місця виклику було направлено черговий караул пожежно-рятувальної частини (м. Миронівка), в складі двох відділень.

Прибувши на місце пожежі відразу було видно, що магазин охоплений вогнем, а з під даху будинку ішов густий дим. Завдяки чітким та своєчасним діям рятувальників пожежу було швидко ліквідовано. Хотілося б виразити подяку не байдужим людям села Потік, які приймали участь у гасінні пожежі до прибуття рятувальників.

В наслідок пожежі вогнем було знищенно магазин на площі 15м.кв та пошкоджено крівля будинку на площі 70 м.кв. Травмованих та загиблих людей, а також тварин на місці події виявлено не було.

Працівники ДСНС України вкотре хочуть звернути увагу керівників об’єктів різних ступенів ризику на те, що наявність пожежної сигналізації, первинних засобів пожежогасіння, системи блискавкозахисту, справного протипожежного водопостачання – це гарантія безпеки для вашого підприємства, адже ці заходи можуть врятувати не тільки Вашу будівлю від значних матеріальних збитків, а й зберігти життя та здоров’я людей, які Вас оточують! Якщо ж Ви стали свідком пожежі, то негайно звертайтеся до служби порятунку за номером виклику «101»!

SAM_2802 SAM_2810 SAM_2811

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.