ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ ЄМЧИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ПФУ

Начальник Миронівського відділу обслуговування громадян Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Людмила Діденко 27 листопада провела зустріч з трудовим колективом Ємчиської сільської ради, на якому надала роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві, зокрема про перерахунок пенсій з 1 грудня поточного року, яким категоріям громадян було зроблено перерахунок та, які пенсії не перераховувалися, з основними умовами виходу на пенсію, а саме: скільки необхідно страхового стажу та досягнення встановленого: чинним законодавством пенсійного віку. Проаналізовано показники, від яких залежить розмір пенсії :тривалість страхового стажу та величина заробітної плати Також громадян ознайомлено з перевагами при користуванні Веб – порталом Пенсійного фонду України, а саме: здійснення контролю за нарахованою заробітною платою та сплатою страхових внесків, перегляд інформації з власної пенсійної справи. Реєстрація на Веб – порталі надасть можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління. У відкритому доступі на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, інструкції та бланки документів.

     Крім того наголошено на легалізації трудових відносин та офіційному працевлаштуванні на роботу, що має важливе значення при призначенні пенсії, так як починаючи з 2004 року стаж рахується за умови сплати страхових внесків із заробітної плати. Обговорено питання запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, як одного з рівнів пенсійного забезпечення. що надасть можливість сформувати індивідуальні накопичення громадян та прийняти участь у формуванні майбутньої пенсії. Також громадян ознайомлено з СМС – інформуванням від  Пенсійного фонду України. Наприкінці зустрічі всі присутні мали можливість задати запитання, які їх цікавили та отримати змістовні відповіді.

     Повідомлено про можливість отримати  інформацію стосовно пенсійного забезпечення на сторінках відомчих видань: газети “Пенсійний кур’єр”, журналу “Вісник Пенсійного фонду України” та роздано інформаційні буклети.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.