Свічкова хода до Дня боротьби зі СНІДом

PB302977

В м.Миронівка 30 листопада 2018 року була проведена свічкова хода до Дня боротьби зі СНІДом в якій взяли участь небайдужа частина населення.

Організаторами заходів виступили голова Миронівського РОТЧХУ Лідія Цилюрик, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Валентина Глущак та районний лікар-інфекціоніст Ольга Майданник.

28 листопада 2018 року в Миронівській ЗОШ №3 на тему: «СНІД –  проти тебе, захисти себе та своїх близьких» була проведена лекція-бесіда для старшокласників та за бажанням – тестування з метою виявлення хвороби ВІЛ СНІДу.

29 листопада 2018 року в Миронівській ЗОШ №1 захід пройшов під девізом: «В майбутнє без СНІДу». Учні добре підготувалися до даного заходу, вони читали вірші, переглядали кінофільм,  пройшли свічковою ходою, яка символізувала актуальність проблеми боротьби зі СНІДОМ. Також була прочитана лекція лікарем-інфекціоністом Ольгою Майданник.

30 листопада 2018 року в Миронівській НВК (ЗОШ №2) був проведений захід під лозунгом: «Життя прекрасне, коли воно безпечне». Старшокласникам була прочитана лекція лікарем-інфекціоністом, роздано інформаційну літературу. А також, конкурс на кращу стенд-газету по даній тематиці.

 Учням також була проведена бесіда лікарем-інфекціоністом, була роздана інформаційна література. Старшокласники теж підготувалися: протанцювали флеш-моб та підготували квести на різні теми: «Зрозумій мене», «Мелодія здоров’я», «Ми обераєм спосіб життя» та інші.

PB302988 PB302994 PB302977

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.