До Міжнародного дня інвалідів

PC033021

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших обставин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості суспільства.

За рішенням Генеральної Асамблеї ООН, починаючи з 1992 року, 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів що засвідчує увагу до своїх співгромадян з обмеженими фізичними можливостями, котрі потребують створення відповідних умов для того, щоб почуватися повноцінними членами суспільства.

У Миронівському районі теж багато людей з особливими потребами, яким і увага приділяється особлива. Вони користуються наданими державою пільгами і, не зважаючи на стан здоров’я, реалізують себе у різних сферах життя.

Цього дня заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута відвідала мешканців стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування в с.Зеленьках до якого також завітали учні Зеленківської ЗОШ щоб порадувати стареньких своїми виступами теплими щирими привітаннями та улюбленими солодощами. Без уваги не залишився жоден житель сонячного закладу.

Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері, мешканці закладу щиро раділи дорогим гостям, дякували за візит та постійну турботу.

PC033045

PC033021 PC033031 PC033028 PC033025

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.