Засідання комісії з питань захисту прав дитини

служба

03 грудня 2018 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В даному засіданні взяли участь начальник служби у справа дітей та сім’ї Олена Яблунівська та головні спеціалісти служби, начальник управління соціального захисту населення Ігор Майсус, директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Олег Глущенко та інші члени комісії.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

  1. Розгляд заяви матері, жительки с. Карапиші про надання дозволу на відмову від спадщини батька, відносно його малолітньої дочки.
  2. Розгляд заяви бабусі, жительки с. Тулинці, про надання дозволу на дарування ½ частки житлового будинку на користь внучки.
  3. Розгляд заяви батька, жителя с. Липовий Ріг, про надання дозволу на продаж ¼ частини будинку що знаходиться в с. Грушів, та належить неповнолітній дочці.
  4. Розгляд заяви матері, жительки с. Ємчиха, про надання дозволу на згоду про відмову від прийняття спадщини її малолітньої доньки після смерті батька.
  5. Розгляд заяви матері, жительки с. Пустовіти, про надання дозволу на відмову від прийняття спадщини сином з подальшою виплатою йому компенсації.
  6. Розгляд заяви матері, жительки с. Зеленьки, про надання згоди на укладання договору про поділ спадщини після смерті діда.
  7. Розгляд клопотання служби у справах дітей та сім’ї Миронівської районної державної адміністрації про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів неповнолітнім шести дітям, які є переселенцями з луганської обл. та арк
  8. Розгляд питання щодо навчання дитини-сироти в Яхнівському НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ”.
  9. Розгляд заяви бабусі про надання дозволу на дарування житлового будинку, що знаходиться в с. Кип’ячка, на користь сина, де зареєстровані його двоє неповнолітніх дітей.

Під час засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення. Документи були подані у повному обсязі. По закінченню обговорення по даних справах винесені рішення та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ.

 служба

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.