Засідання організаційного комітету

PC043061

Із нетерпінням та радістю миронівчани очікують новорічних та різдвяних свят. Це – хороша нагода відпочити, побути з рідним і друзям та, звичайно, відвідати культурно-мистецькі заходи, які не лише урізноманітнять дозвілля, а й додадуть хорошого настрою і малечі, і дорослим.

Тож, 04 грудня 2018 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання організаційного комітету з питань підготовки, організації та проведення циклу новорічно-різдвяних свят в Миронівському районі.

Під час проведення наради Оксана Вершута окреслила питання з проведення святкових заходів для дітей та підлітків, напрямки роботи, як в закладах культури, так і в закладах освіти району, особливо наголошуючи на безпечному проведенню свят, організації змістовного дозвілля підростаючого покоління району під час зимових канікул, приділенні значної уваги дітям пільгових категорій, дітям військовослужбовців, які перебували чи перебувають у зоні АТО, дітям-переселенцям, дітям, які потрапили в складні життєві обставини тощо.

Також, учасники засідання, обговорили орієнтований план святкових заходів, та вирішили цього року розпочати цикл новорічно-різдвяних свят із відзначення у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах 18 грудня до Дня Святого Миколая. А також, у Центрі дитячої та юнацької творчості 19 грудня буде проведено для дітей з обмеженими фізичними можливостями акція «Повір у себе»

Крім того, традиційно відбудеться відкриття новорічної ялинки, новорічні ранки у закладах освіти району, гостинні вітання керівництва району та інше.

PC043061 PC043056

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.