Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог

субс

06 грудня 2018 року заступник голови  Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Миронівської районної державної адміністрації.

Оксана Вершута зауважила, що відповідно до змін Постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про порядок призначення житлових субсидій» з 1 травня 2018 р. призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

– особи, які відповідають вимогам, визначеним в абзацах другому — четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій;

внутрішньо переміщені особи;

– особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

– особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

– особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

Зважаючи на зміни в законодавстві на розгляд комісії були винесено 320 справ:

  1. Призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам – 14 справ.
  2. Призначення субсидії на додаткову площу житла – 174 справи.
  3. Призначення житлової субсидії домогосподарствам, в складі яких є особи, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають – 70 справ.
  1. Ненадання житлової субсидії домогосподарства, в складі яких є особи, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають, у зв’язку із неподанням підтверджуючих документів про фактичне місце проживання членів домогосподарства – 19 справ.
  2. Призначення житлової субсидії домогосподарствам, в складі яких є особи, які отримують заробітну плату меншу мінімальної, але сплачують ЄСВ в повному обсязі – 14 справ.
  3. Призначення житлової субсидії домогосподарствам, в складі яких є особи, які отримують компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги і не сплачують ЄСВ в повному обсязі – 1 справа.
  4. Ненадання житлової субсидії у зв’язку із відсутністю доходів членів домогосподарства у період, за який враховуються доходи під час призначення житлової субсидії – 1 справа.
  5. Призначення субсидії ВПО – 1 справа.
  6. Призначення субсидії за договором оренди житла – 26 справ.

нарада субс

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.