Вітання дітей у реабілітаційному центрі “Оберіг”

DSC_8992

Сьогодні, голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод спільно із заступником голови адміністрації Оксаною Вершутою завітали з солодкими подарунками до  районного відділення Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг», що в с.Ємчиха Миронівського району.

Нажаль доля не всіх дітей обдарувала радістю батьківства. Дитячий заклад, що в Ємчисі розрахований саме для дітей соціально – незахищених категорій, які позбавлені батьківської опіки та піклування, і опинилися у складних життєвих обставинах. В даний час там перебуває 19 таких дітей.

       Звернувшись до вихованців закладу, Ігор Черногод побажав їм бути радісними та щасливими, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства,  сяючих посмішок та здійснення всіх мрій  і  задумів.

    Окремі слова подяки були адресовані адміністрації дитячого закладу, які вкладають в юні душі та серця високі моральні цінності, дарують свою любов і ласку дітям, які на період перебування у закладі  стають їм рідними та полишають свій слід в душі.

          Дітки в свою чергу порадували святковим концертом гостей,  співали пісні та розповідали вірші. Задоволені дітлахи проводжали гостей посмішками та  хорошим настроєм.

DSC_8978 DSC_8973 DSC_8992

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.