Служба автомобільних доріг Київської області розірвала договір з виконавцем ремонтних робіт залізничного шляхопроводу поблизу Миронівки

2-1-300x225

У відповідь на скарги громадян, очільник Київщини Олександр Терещук ініціював розірвання договору з виконавцем ремонтних робіт залізничного шляхопроводу поблизу Миронівки. Через неякісне виконання взятих на себе зобов’язань та порушення всіх термінів реалізації проекту, від початку року Служба автомобільних доріг Київської області розірвала договір з ТОВ «Олександрія Кепітал».

Наразі за підрядником залишені функції дотримання безпеки пересування мостом та охорона об’єкту до початку виконання робіт новим підрядником. Згідно чинного законодавства України, іншого підрядника для виконання ремонтних робіт буде обрано на конкурсній основі. Тендер буде відкрито у системі Prozorro одразу після рефінансування проекту Кабінетом Міністрів України.

Очільник облдержадміністрації заявив, що візьме це питання на особистий контроль та допоможе у прискоренні робіт з метою їх якнайшвидшого завершення.

«Я беру на особистий контроль якість виконання робіт. У людей має бути можливість вільно пересуватися мостом», – наголосив Олександр Терещук.

Ремонт вищевказаного мосту тривав майже рік, але з настанням зимового періоду через незадовільну якість виконання робіт  проїзд автомобільною дорогою загального користування державного значення Н-01 Київ-Знам’янка км 107+569 вкрай ускладнений.

3-1 2-1-300x225 4-1 1-1

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.