Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог

P1240626

24 січня 2019 року заступник голови  Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Миронівської районної державної адміністрації.

Оксана Вершута зауважила, що відповідно до змін Постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про порядок призначення житлових субсидій» з 1 травня 2018 р. призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

– особи, які відповідають вимогам, визначеним в абзацах другому — четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій;

внутрішньо переміщені особи;

– особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

– особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

– особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

Зважаючи на зміни в законодавстві на розгляд комісії було винесено 209 справ:

  1. 1. Призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам – 8 справ
  2. Призначення субсидії на додаткову площу житла – 146 справ.
  3. Призначення житлової субсидії домогосподарствам, в складі яких є особи, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають – 29 справ.
  4. Призначення житлової субсидії домогосподарствам, в складі яких є особи, які отримують заробітну плату меншу мінімальної, але сплачують ЄСВ в повному обсязі – 14 справ.
  5. Призначення житлової субсидії внутрішньо переміщеним особам – 2 справи.
  6. Призначення субсидії за договором оренди житла – 3 справи.
  7. Призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону – 1 справа.
  8. Призначення житлової субсидії домогосподарствам, в складі яких є особи, які отримують компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги і не сплачують ЄСВ в повному обсязі ї – 3 справи.
  9. Призначення житлової субсидії домогосподарствам, в складі яких є особи, які отримують заробітну плату меншу мінімальної і не сплачують ЄСВ в повному обсязі – 3 справи.

P1240620 P1240626 P1240640 P1240643 P1240653

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.