Засідання комісії з питань захисту прав дитини

P1290690

29 січня 2019 року голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В даному засіданні взяли участь заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута, в.о начальника служби у справа дітей та сім’ї Оксана Фесенко та головні спеціалісти служби, начальник управління соціального захисту населення Ігор Майсус, директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Олег Глущенко та інші члени комісії.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

  1. Розгляд заяви, жительки с. Росава про надання дозволу на продаж житлового будинку, в якому зареєстрована малолітня дитина.
  2. Розгляд заяви, жительки с. Маслівка, про надання дозволу на передачу 1/3 частки квартири у м. Миронівка, в рахунок аліментів на користь малолітнього сина.
  3. Розгляд клопотання служби у справах дітей та сім’ї про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів трьом малолітнім дітям, які є переселенцями із зони проведення АТО.

Під час засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення. Документи були подані у повному обсязі. По закінченню обговорення по даних справах винесені рішення та надано рекомендації і висновки в частині захисту прав та законних інтересів дітей.

P1290690 P1290691 P1290694

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.