Засідання спостережної комісії при Миронівській районній державній адміністрації

P1300708

30 січня 2019 року заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання спостережної комісії при Миронівській районній державній адміністрації.

Під час засідання комісії обговорили наступні питання:

  1. Про результати роботи комісії у 2018 році
  2. Про план роботи комісії на 2019 рік
  3. Про роботу комісії стосовно виконання завдань, визначених Положенням про спостережні комісії.
  4. Про інформацію Миронівського районного відділу з питань пробації філії державної установи “Центр пробації” Міністерства юстиції стосовно засуджених, які перебувають на обліку РВПП.
  5. Про умовно-достроково звільнених осіб, які перебувають на обліку комісії.
  6. Про зняття з обліку умовно-достроково звільненого жителя м.Миронівка у зв’язку із закінченням невідбутої частини покарання.
  7. Про постановку на облік та здійснення громадського контролю за дотриманням прав засуджених під час виконання кримінальних покарань стосовно умовно-достроково звільнених м. Миронівка, с.Владиславка.

Після розгляду всіх питань порядку денного було вирішено: звіт про роботу комісії взяти до відома. Проінформувати громадськість через засоби масової інформації про результати діяльності комісії та подати голові районної державної адміністрації; схвалити план роботи на 2019 рік, надалі детально розглядати та використовувати в роботі інформацію Миронівського РВПП стосовно засуджених осіб, які перебувають на обліку, а також, комісії здійснювати свої повноваження з урахуванням положень Кримінально-виконавчого кодексу України та Положення про спостережні комісії.

Підводячи підсумок спостережної комісії Оксана Вершута мовила: – “Потрібно і надалі використовувати практику використання річного плану для організації перспективних напрямків роботи, а заходи і напрямки роботи комісії стосовно конкретних осіб визначати щомісячно це дасть змогу оперативно визначатись з організацією та здійсненням громадського контролю за дотриманням прав, свобод та законних інтересів засуджених осіб під час виконання кримінальних покарань та осіб, звільнених  від відбування покарання”.

P1300708

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.