Результати діяльності за 2018 рік служби зайнятості у Київській області.

index

За направленням Київської обласної служби зайнятості у 2018 році працевлаштовано понад 26 тисяч осіб
Протягом 2018 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння Київської обласної служби зайнятості, становила 26.1 тис. осіб – це на 3,4 тис. осіб більше, ніж у 2017 році. За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають вищі державні службовці, керівники, робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, працівники сфери торгівлі та послуг.
Про це повідомили у Київському обласному центрі зайнятості.
«З числа колишніх безробітних 24% знайшли роботу у сільському, лісовому та рибному господарстві, 20% – в переробній промисловості, 15% – у оптовій та роздрібній торгівлі», – зазначає директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.
На 15% збільшилась і кількість роботодавців, що співпрацювали із службою зайнятості та налічує 7,6 тисяч. База вакансій збільшилась на 18% та становить 42 тисячі пропозицій роботи. Найбільше потребують працівників
на підприємствах переробної промисловості (23%), сільського, лісового та рибного господарства (17%), оптової і роздрібної торгівлі (16%) та у транспорті (8%).
З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-грудні 2018 року за сприяння обласної служби зайнятості 4,6 тис. безробітних осіб проходили професійне навчання. Найбільш поширеними професіями, які здобули безробітні, є: водій трамвая, водій тролейбуса, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, тракторист, водій автотранспортних засобів, візажист, манікюрник, швачка, кондитер, водій навантажувача та інші.
Одним з основних видів тимчасової зайнятості населення є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. У 2018 році до участі в таких роботах за направленням служби зайнятості залучено понад 8,5 тисяч осіб».

 

В.о. директора  Миронівської районної
філії Київського обласного центру
зайнятості                                                                                                                                 Л.І.Черногод

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.