До уваги застрахованих осіб та роботодавців!

ПФУ

Вкотре нагадуємо,  що лише за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) в сумі не менше мінімально встановленого рівня (з 01.01.2019 мінімальний страховий внесок становить 918,06 грн.) буде зараховано страховий стаж в повному обсязі. А у разі праці без належного оформлення трудових відноси особа повністю позбавляється права на зарахування страхового стажу.

Згідно із статтею 265 Кодексу законів про працю України, юридичні та фізичні особи – підприємці, несуть відповідальність у вигляді штрафу у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків –у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення 125 190 грн;

Крім того, ст. 41 КпАП України передбачено адміністративну відповідальність керівника підприємства – від 8 500 грн до 17 000 грн за фактичний допуск працівника без трудового договору.

Довідково: відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” мінімальна заробітна плата з 1 січня 2019 року становить 4 173 грн та у погодинному розмірі – 25,13 грн.

Також самі наймані працівники мають дотримуватись законодавства про працю та не погоджуватись на працю без належного її оформлення.

фото2

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.