Служба порятунку «101» інформує:

Емблема_ДСНС_України.svg

23.02.2019 року о 11 год. 17 хв. на пункт зв’язку 14-ДПРЧ м. Миронівка поступило повідомлення про те, що в с.Владиславка, Миронівського району, горить господарча будівля та є загроза розповсюдження вогню на розташований  неподалік гараж  та житловий будинок.

      До місця  пожежі було направлено черговий караул пожежно-рятувальної частини м. Миронівка в складі двох відділень та 8 чоловік особового складу.

     По прибуттю до місця виклику було встановлено, що вогнем охоплена  крівля господарчої будівлі та в небезпеці опинилися гараж та житловий будинок. Швидкому розповсюдженню пожежі сприяли погодні умови – значний вітер, на щастя його напрямок був  не в бік житлового будинку, але він  поширював вогнище  на ту частину господарчої будівлі, яка ще не горіла та підіймав у повітря жарини та густий дим.

    На приборкання пожежі особовим складом чергового караулу негайно було подано 2 водяних ствола. Завдяки швидким діям рятувальників пожежу було швидко приборкано і не допущено розповсюдження вогню.

Причина пожежі встановлюється.

За необхідне слід нагадати, якщо ви відчули запах диму або побачили полум’я чи дим необхідно в першу чергу повідомити про це в службу 101.

 

Начальник караулу 14-ДПРЧ  м. Миронівка
капітан служби ЦЗ                                                                                       Орлюк В.Г.

SAM_0031 SAM_0032 SAM_0033 SAM_0035 SAM_0036 SAM_0037

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.