Волейбол пам’яті Заслуженого працівника культури України Станіслава Блощаненка

DSC_0928

23 лютого 2019 року у спортивній залі Карапишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся фінал обласного турніру з волейболу серед ветеранів присвячений світлій пам’яті Заслуженого працівника культури України Станіслава Васильовича Блощаненка. Практично неможливо переоцінити вклад, який вніс Станіслав Васильович Блощаненко у розвиток сільського спорту нашої держави.  За його діяльності Миронівський район був лідером сільського спортивного руху в області. Протягом майже тридцяти років він був незмінним керівником  фізкультурної організації сільських спортсменів  столичного регіону, піднявши на недосяжну висоту престиж очолюваного ним колективу. Він був мудрим наставником і порадником, достойним прикладом для наслідування.

    Привітати учасників змагань та амторів спорту прибули гості зі столиці: начальник управління розвитку фізичної культури та спорту Громадської організації Всеукраїнське фізкультурно – спортивне Товариство «Колос» С. Єщенко, голова обласної ради фізкультурно – спортивного товариства «Колос»  П.Соловей, а зустрічав почесних гостей та спортсменів  перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації К.Жданов.

    Урочиста частина змагань розпочалася з хвилини мовчання,  спогадів про Станіслава Васильовича, його справи та неоціненні досягнення. Продовжилася церемонія врученням Подяки від голови ГО ВФСТ «Колос» О.Мендуся голові Миронівської районної державної адміністрації І.Черногоду за організацію проведення обласного турніру та врученням Грамоти Миронівському району за почесне Друге місце у Обласному фестивалі «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова Нація». Гості свята побажали волейболістам усіляких гараздів та яскравої гри.

  У фіналі змаганнях брали участь три команди Київської області:

– м.Миронівка;

– м.Ставище;

– м.Бородянка.

  Тут було все: і прояв бурхливих емоцій, і гранична фізична напруженість, і індивідуальна майстерність, і злагодженість колективних дій,  і мудрість капітанів, і, навіть, прихильність фортуни. Грали з поперемінним успіхом, зміною лідерства, влучними ударами, прикрими ненавмисними помилками. В результаті, лаври переможців у ставищанських  волейболістів, срібло виборола команда з Бородянки, бронза дісталась миронівчанам.

         Кращим гравцями  турніру стали: Рибіцький Сергій  зі Ставища;  Шеремет Анатолій та Атаманчук Тетяна з Бородянки та Умаров Олег з Миронівки.

         Переможці, призери турніру, номінанти отримали заслужені нагороди -кубки, грамоти, медалі та спортивні сувеніри.

 DSC_0742 DSC_0748 DSC_0753 DSC_0745 DSC_0773 DSC_0863 DSC_0908 DSC_0901 DSC_0928

 

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.