Дійшов завершення шаховий чемпіонат району

250px-Staunton_chess_set

Солідний за якістю зібрався шаховий колектив для участі у  Чемпіонаті Миронівського району з класичних шахів, в якому брали участь спортсмени з Козина, Малівки, Центрального та м.Миронівки.

Дійшов завершення Чемпіонат  минулих вихідних (02-03 березня) та тривав з грудня 2018 року по березень 2019 року. Змагання відбувалися щовихідних у районному Палаці культури, що у центрі міста. Учасники грали за коловою системою. «Класика» – це якраз той вид шахів, по якому можна найбільш об’єктивно оцінювати рівень гри кожного шахіста. Тільки в класичних шахах можна виконати спортивні нормативи.

Третій ігровий місяць  був багатий на несподівані результати. На старт турніру вийшли 11 учасників. Фаворитами цьогорічного чемпіонату є миронівчани, а саме: Віктор Бочок, який зайняв перше місце, Юрій Бугайчук, що посів друге місце у турнірній таблиці та Павло Іщенко, який був третім. Зовсім трохи не вистачило очок для перемоги маслівчанину Володимиру Півовару та Донику Олександру, які посіли четверте та п’яте місця.

Учасники змагань були нагороджені  Кубками, грамотами та цінними призами. Спортивний захід проходив за ініціативи та фінансової підтримки відділу культури, молоді та спорту Миронівської районної державної адміністрації.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.