Візит з нагоди Міжнародного дня 8 березня до одиноких престарілих – мешканців стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування

P3061473

Сьогодні, 06 березня 2019 року голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод спільно з заступником голови райдержадміністрації Оксаною Вершутою поспішили з подарунками, вдячністю і щирими побажаннями з нагоди Міжнародного дня 8 березня до одиноких престарілих – мешканців стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування, що в селі Зеленьки.  

Старенькі дуже раді були таким гостям та з вдячністю приймали подарунки, адже вони знають, що тут турбуються про них завжди від щирого серця.

Ігор Черногод від усього серця побажав всім мешканцям міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру, злагоди та Божої благодаті. Щоб кожен прийдешній день зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Гості поспілкувалися зі старенькими, розпитали про їх потреби, вручили солодощі, фрукти та подарунки.

Голова адміністрації передав та вручив подяку голови Київської обласної державної адміністрації молодшій сестрі Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування Мигиткі Світлані Іванівні.

До мешканців стаціонарного відділення Миронівського районного територіального центру соціального обслуговування з святковими привітаннями та піснями завітали учні Зеленьківської ЗОШ І-ІІІст.,

Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері, мешканці закладу щиро подякували гостям за візит та турботу.

P3061430 P3061440 P3061451 P3061458 P3061473 P3061500P3061478

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.