Миронівський відділ поліції головного управління національної поліції в Київській області повідомляє

За вчинення  крадіжки чоловіка засуджено до  покарання у виді ста п’ятдесяти годин громадських робіт.

Порушника  взято на облік Миронівським районним відділом з питань пробації,  попереджено про наслідки ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт та видано направлення до однієї із сільських рад, де останній повинен був відбувати громадські роботи (обрізка дерев та кущів на сільських вулицях, кладовищі, парку та  обкошування бур’янів), тобто працювати по 4 години кожного дня окрім вихідних та святкових днів з 13-00 до 17-00.

В порушення встановленого графіку виходу на роботу, чоловік  без поважних причин перестав відбувати громадські роботи.

У зв’язку з ухиленням від виконання покарання, чоловік  неодноразово попереджався інспектором з питань пробації, про кримінальну відповідальність за ухилення від виконання громадських робіт.

Однак, чоловік, станом на останній день відбування покарання у виді громадських робіт, відпрацював лише 20 години із 150 годин, чим допустив ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт.

По даному факту порушено кримінальне провадження за ч. 2 ст. 389 КК України (ухилення від відбування покарання у виді громадських робіт), що карається арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.