Миронівський відділ поліції головного управління національної поліції в Київській області повідомляє

По обіді  двоє  товаришів на  власному автомобілі приїхали в одне із сіл Миронівського району, де на вулиці помітили  знайомого, з яким  у  старшого із чоловіків були неприязні відносини.

Помітивши свого неприятеля, водій зупинив автомобіль  і погрожуючи пістолетом запросив його до розмови. Коли той  відмовився, то чоловіки вийшли з автомобіля і напали на чоловіка, спричинивши йому тілесні ушкодження. Крім того, в ході бійки, відібрали його наручний електронний годинник.

Після того як емоції у нападників згасли вони швидко сіли до свого авто і зникли з місця події.

Чоловік  оговтавшись від нападу  одразу повідомив у поліцію.

Працівниками поліції Миронівського ВП «за  гарячим слідом» місце знаходження нападників було встановлено. Ними виявились 28 та 18 річний жителі Кагарлицького району. Чоловіків затримано в порядку ст.208 КПК до вирішення питання в суді.

Під час огляду вилучено пістолет, який долучено до матеріалів кримінального провадження, в якості речових доказів, до вирішення питання в суді. Електронний годинник, якого відібрали нападники,  було виявлено та вилучено  неподалік місця нападу.

По даному факту порушено кримінальне провадження за ч.2ст.187 ч.2 КК України (розбій), проводиться досудове розслідування.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.