Меморіальний весняний турнір з волейболу присвячений воїнам – інтернаціоналістам Миронівщини

DSC_2342

За ініціативи відділу культури, молоді та спорту Миронівської районної державної адміністрації та підтримки Миронівської районної громадської організації Української Спілки Ветеранів Афганістану цієї суботи  6 квітеня 2019 року  спортивна зала Миронівської ЗОШ №3 мелодійними акордами пісень військово-патріотичного спрямування гостинно зустріла учасників волейбольного турніру серед чоловічих команд присвяченого пам’яті загиблих воїнів – інтернаціоналістів Миронівщини та річниці виведення радянських  військ з Афганістану.  Поборотися за головний трофей змагань виявили бажання місцеві спортсмени з міста Миронівка, з Маслівського аграрного коледжу ім.. П.Х.Гаркавого БНАУ та запрошені гості:  з міста Києва команда «Белтім» та м.Кагарлик Київської області .

         На урочистому відкритті заходу  головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Миронівської районної державної адміністрації В.Глущак, привітавши учасників, побажала їм яскравої гри на нелегкому і тернистому шляху до  перемоги. На святі також були присутні та виступили з вітальними словами голова Миронівської районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану – Ю.Колісник  та          голова районної організації  ветеранів України – І.Савченко.

         За результатами змагань турнірна таблиця виглядає наступним чином: третє місце у команди Маслівського аграрного коледжу ім.. П.Х.Гаркавого БНА, срібним призером турніру стали кагарличани і головний Кубок Перемоги дістався команді «Белтім» з міста Києва.

      Всі команди виявилися дуже сильними та грали з поперемінним успіхом, зміною лідерства, влучними ударами, прикрими ненавмисними помилками. Гра вдалася на славу. Тут було все: і прояв бурхливих емоцій, і гранична фізична напруженість, і індивідуальна майстерність, і злагодженість колективних дій,  і мудрість капітанів, і, навіть, прихильність фортуни.

         Кращим гравцем турніру став  Мазур Микола  з  команди м. Кагарлик,  за рівнем гри кращими в номінаціях згідно амплуа визнано: нападник –  Передерій Олександр з  Миронівки,  розігруючий  –  Сергій Середа  з команди «Белтім» м. Київ, захисник  Ковейна Владислав  –  з Маслівського коледжу.

         Переможці, призери турніру, номінанти отримали заслужені нагороди -кубки, грамоти, медалі, спортивні сувеніри, матеріальні винагороди та цінні призи.

    Захід пройшов за фінансової підтримки відділу культури, молоді та спорту Миронівської районної державної адміністрації, голови Миронівської районної громадської організації Української Спілки ветеранів Афганістану – Юрія Колісника  та голови правління ПАТ Миронівський ЗВКК – Олександра Жукотанського.

                                                                          Відділ культури, молоді та спорту Миронівської РДА

IMG_20190406_140932_HDR IMG_20190406_115246_HDR IMG_20190406_110513_HDR DSC_2317 DSC_2315 DSC_2336 DSC_2342

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.