Першоцвіт

У зв’язку з тим, що з  початком весни в Україні відбувається масове знищення рідкісних видів ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та  занесених до Червоної книги України, а також  їх несанкціонована реалізація  населенню. Особливого  розмаху вона набуває напередодні  8 березня та Великодня.

Значна частина таких рослин вивозиться для продажу у великі міста  України, за кордон та для торгівлі вздовж основних автошляхів поблизу населених пунктів.

З метою попередження та припинення правопорушень, пов’язаних із незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією рідкісних рослин  організовано проведення заходів направлених на попередження та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією рідкісних рослин.

Шановні громадяни! Звертаємось до Вас з проханням не знищувати ранньоквітучих рідкісних видів рослин, а навпаки зберегти їх для того, щоб ще протягом  довгого часу милуватися їх красою дорослим та дітям. Саме так Ви уникнете відповідальності та збережете природу України.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.