Очільник поліції Київщини Дмитро Ценов провів брифінг щодо забезпечення правопорядку під час першого туру виборів

Він наголосив, що головним завданням поліції було недопущення порушення законодавства під час агітаційної роботи та під час проведення самих виборів.

На охорону публічної безпеки були задіяні майже 6 тисяч правоохоронців. Це представники Національної поліції, Національної гвардії, ДСНС та міграційної служби. Вони цілодобово забезпечували охорону 9 окружних виборчих комісій та 1424 територіальних дільниць.

Міжнародні спостерігачі, які також приймали участь у виборах в Україні, відвідали 118 дільниць.

Загалом, з початку передвиборчої кампанії до поліції Київщини надійшло 404 звернення громадян щодо порушення діючого законодавства, з них 342 – не знайшли свого об’єктивного підтвердження.

Складено 24 адміністративних протоколи, судом розглянуто 17. Прийнято рішення про стягнення штрафів від 51 до 2250 гривні. Було відкрито 6 кримінальних проваджень, 2 з яких були в подальшому закриті, одне передано до органів СБУ і по трьом ведеться слідство.

Дмитро Ценов повідомив, що під час виборчих перегонів значних та грубих порушень зафіксовано не було та висловив надію, що так буде тривати і на другому етапі виборів.

Коментар: Дмитро Ценов, начальник ГУНП в Київській області.

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.