Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог

P5143712

14 травня 2019 року заступник голови  Миронівської районної державної адміністрації Оксана Вершута провела засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам Миронівської районної державної адміністрації.

Оксана Вершута зауважила, що відповідно до змін Постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про порядок призначення житлових субсидій» з 1 травня 2018 р. призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є:

– особи, які відповідають вимогам, визначеним в абзацах другому — четвертому підпункту 3 пункту 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій;

внутрішньо переміщені особи;

– особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

– особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

– особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

Зважаючи на зміни в законодавстві на розгляд комісії було винесено 6 справ:

  1. Призначення житлової субсидії домогосподарствам, в складі яких є особи, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають – 1 справа.
  2. Призначення житлової субсидії у зв’язку із відсутністю доходів членів домогосподарства у період, за який враховуються доходи під час призначення житлової субсидії – 2 справа.
  3. Призначення житлової субсидії домогосподарствам за попередній період, у зв’язку з укладенням договору реструктуризації заборгованості – 3 справи.

P5143720 P5143728 P5143712

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.