Вручення коляски для двійнят

P6034368

Відповідно до районної комплексної  Програми  подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми  «Назустріч дітям» на 2018-2022 роки та з метою  створення належних умов проживання новонароджених дітей голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод  спільно із заступником голови адміністрації Оксаною Вершутою та помічником депутата Київської обласної ради Володимира Шандри завітали у гості до сім’ї Забережних, що проживають у с.Македони Миронівського району, у яких нещодавно народилася двійня.

Господар району в подарунок привіз та вручив батькам новонароджених дитячу коляску для двійнят (двох дівчаток).

– Ми повинні з перших хвилин проявляти постійну турботу про кожну дитину, тому, що діти – майбутнє нашої держави. Я впевнений, що держава проявить максимум турботи і створить всі належні умови для гармонійного і всебічного виховання кожного маленького громадянина своєї країни, як повноцінного члена суспільства, – сказав очільник району і висловив щиросердечні вітання щасливим батькам та побажав їм виховати здорових діток і створити їм умови для повноцінного життя.

І насамкінець керівник району Ігор Черногод мовив,  що в разі скрути – влада завжди готова підставити плече і надати необхідну допомогу.

P6034351 P6034340 P6034349 P6034368 P6034377

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.