Засідання комісії з питань захисту прав дитини

P6064487

06 червня 2019 року перший заступник голови Миронівської районної державної адміністрації Костянтин Жданов провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В даному засіданні взяли участь начальник служби у справа дітей та сім’ї Олена Яблунівська та головні спеціалісти служби, заступник начальника управління соціального захисту населення Володимир Запорожець, директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Олег Глущенко та інші члени комісії.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

  1. Розгляд заяви, жительки с.Росава про надання дозволу на продаж будинку від її двох малолітніх дітей.
  2. Розгляд заяви, жительки с.Зеленьки про надання дозволу на придбання земельних ділянок 2004 га та площею 0.2493 га на ім’я сина.
  3. Розгляд заяви, жительки с. Росава про надання дозволу на придбання легкового автомобіля на ім’я неповнолітньої доньки.
  4. Розгляд заяви, жительки с. Тулинці про надання дозволу на дарування ¼ частини житлового будинку на ім’я онуки
  5. Розгляд клопотання служби у справах дітей та сім’ї Миронівської районної державної адміністрації про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів неповнолітнім п’ятьом малолітнім дітям, які є переселенцям із зони проведення АТО.

Під час засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення. Документи були подані у повному обсязі. По закінченню обговорення по даних справах винесені рішення та надано рекомендації і висновки в частині захисту прав та законних інтересів дітей.

P6064505 P6064508 P6064487

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.