Аудит дотримання норм чинного законодавства щодо пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб у м. Миронівка.

ПФУ

06 червня 2019 року у відділах з питань призначення та перерахунку пенсій № 17 та з питань виплати пенсій № 16 м. Миронівки Київської області розпочато аудит ефективності системи контролю за правомірністю, своєчасністю виконання завдань з призначення, перерахунку, виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам.

В зв’язку з цим представником ГУ ПФУ у Київській області Іриною Шинкарьовою проведено робочу нараду, на якій були присутні голова комісії з припинення Кагарлицького ОУПФУ Світлана Трохименко, начальник відділу з питань призначення та перерахунку пенсій № 17 Рябченко Яна, начальник відділу з питань виплати пенсій № 16 Любов Чайкіна та спеціалісти зазначених відділів.

Вимушено переміщені особи з Донецької та Луганської областей, а також з території АР Крим щоденно стикаються із труднощами, такими як житлові умови, оплата орендованого житла, безробіття, доступність медичних послуг, соціальні виплати тощо. Для переважної більшості вимушених переселенців державна допомога та пенсія є одним з основних видів доходів. Тому для фахівців Фонду досить актуальними є питання призначення (поновлення) та виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам та взаємодія підрозділів щодо забезпечення своєчасного виконання покладених завдань, що стосуються пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб.

Цього ж дня, представники ПФУ провели робочу зустріч з першим заступником Миронівської РДА Костянтином Ждановим та завідувачем сектору нагляду за додержанням пенсійного законодавства УСЗН Миронівської РДА Лідії Бала. В ході зустрічі були обговорені питання співпраці органів місцевого самоврядування та Пенсійного фонду України в напрямку організації обслуговування громадян та  роботи комісії Миронівської РДА щодо прийняття рішень про поновлення та виплату пенсій тимчасово переміщеним особам, вирішення їх соціальних, побутових проблем.

Керівництвом місцевої влади було дано позитивну оцінку роботи управління у всіх напрямках та пропозиції і побажання і надалі співпрацювати так само злагоджено і  ефективно. А представники  Фонду,  в свою чергу, подякували за співпрацю та підтримку.

Також Світлана Трохименко та Ірина Шинкарьова  відвідали  Миронівську  ветеранську організацію та поспілкувались із головою Ігорем Савченком. В ході спілкування йшлося про активну співпрацю та взаємодію Пенсійного фонду з ветеранськими організаціями та соціальними партнерами.

фото3 фото1 фото2

Эта запись защищена паролем. Введите пароль, чтобы посмотреть комментарии.